The Vox Populis adlı girişimimiz tamamıyla gönüllü kişilerin bir çatı altında toplanarak fikirlerini bağımsızca ve özgürce beyan ettiği bir sosyal içerik platformudur. Gönüllülük esasıyla oluşturduğumuz thevoxpopulis.com adlı internet sitemizin içerisinde siyaset, tarih, ekonomi, felsefe, kültür alanlarında içerikler yayınlamak amacındayız.

Sitemiz bütün ideolojilere eşit mesafede olup tarafsızlığını korumakta ve yazarlarımız tarafından paylaşılan yazı, fotoğraf, video vb. tüm içerikler kendi fikirlerini yansıtmaktadır. Bu nedenler yazarlarımız tarafından paylaşılan içeriklerin sorumluluğu kendilerine ait olup, ekibimizin görüşlerini yansıtmamaktadır.

İntihal kavramının (plagiarism) büyük bir suç oluşturduğunun tüm yazarlarımız tarafından benimsemiş olması nedeniyle; içeriklerimizde kaynak belirtilmesi zorunlu tutulmuştur. Bu konuya ilişkin herhangi bir değerlendirme veya düşünceniz olması hâlinde, Bize Ulaşın kısmından ekibimizle irtibata geçebilirsiniz..

The Vox Populis ekibi olarak her zaman eleştirilere ve yeni fikirlere açık olacağız. Bizimle çalışmak ve fikirlerini yayınlamak isteyen arkadaşlarımıza her zaman kapımız açıktır.

Yayın Kurulu

Ali Anıl Karadağ

Bülent Karakaş

Cansu Cindoruk

Editörlerimiz

Ahmet Arda Taşkireç

Azra Bengisu Alkan

Ekim Deniz Çiftçi

Eylül Dedeoğlu

Mustafa Sungur

Sine Kurt

Taha Çalışkan

Mehmet Akif Arı 

Rüveyda Varan

Koordinatör

Umut Ayrancıoğlu

Marka Sorumlusu

Alper Ünal

Grafik Tasarım

Yiğit Dönmezer