The Vox Populis adlı girişimimiz tamamıyla gönüllü kişilerin bir çatı altında toplanarak fikirlerini bağımsızca ve özgürce beyan ettiği bir sosyal içerik platformudur. Gönüllülük esasıyla oluşturduğumuz thevoxpopulis.com adlı internet sitemizin içerisinde siyaset, tarih, ekonomi, felsefe, kültür alanlarında içerikler yayınlamak amacındayız.

Sitemiz bütün ideolojilere eşit mesafede olup tarafsızlığını korumakta ve yazarlarımız tarafından paylaşılan yazı, fotoğraf, video vb. tüm içerikler kendi fikirlerini yansıtmaktadır. Bu nedenler yazarlarımız tarafından paylaşılan içeriklerin sorumluluğu kendilerine ait olup, ekibimizin görüşlerini yansıtmamaktadır.

İntihal kavramının (plagiarism) büyük bir suç oluşturduğunun tüm yazarlarımız tarafından benimsemiş olması nedeniyle; içeriklerimizde kaynak belirtilmesi zorunlu tutulmuştur. Bu konuya ilişkin herhangi bir değerlendirme veya düşünceniz olması hâlinde, Bize Ulaşın kısmından ekibimizle irtibata geçebilirsiniz..

The Vox Populis ekibi olarak her zaman eleştirilere ve yeni fikirlere açık olacağız. Bizimle çalışmak ve fikirlerini yayınlamak isteyen arkadaşlarımıza her zaman kapımız açıktır.

Yayın Kurulu

Ali Anıl Karadağ

Bülent Karakaş

Şebnem Yaren

Rüveyda Varan

Editörlerimiz

Azra Bengisu Alkan

Sena Bayrak

Tamer Titrek

Eda Can

Efe Saraç

Sanem Koçak

Kasım Dılşat Kısabacak

Mahmut Özdemir

Bedirhan Akay

Bilge Kurban

Mustafa Sungur

Taha Çalışkan

Koordinatör

Umut Ayrancıoğlu

Marka Sorumlusu

Eylül Dedeoğlu

Alper Ünal