Sesimize ses katmak ister misin?

Öyleyse, aşağıdaki formu doldurun ve yazınızı bizimle paylaşın.

Fakat bazı yayın ilkelerimiz var. Bunlar şöyle;

  •  Gelen yazılarda doğruluk aranmaktadır. Özellikle tarihsel bir olgu üzerinde gelen yazılarda verilerin örtüşüp, örtüşmediği kontrol edilir. Gözden kaçan durumlar bildirildiği takdirde, tekzip yazısı ile cevap verilir.

  • Yayınını yaptığımız bütün yazıların kişisel hak ve özgürlükleri ihlal etmediğine, insan onurunu zedeleyici herhangi bir unsurun bulunmamasına özen gösteririz. Herhangi kişi, kurum, ve tüzel kişilikleri doğrudan veya dolaylı olarak onları küçük düşürücü unsurların bulunmamasına titizlikle önem gösterilir.

  • Yayınladığımız içeriklerde; herhangi bir şekilde ırk, cinsiyet, sınıf, sosyal statü, cinsel tercihi, dini inançları veya engelleri konusunda saldırganca söylem ve tenkitlere kesinlikle müsamaha gösterilmeyecektir. Aynı zamanda toplumu ve milli birlik bütünlüklerimizi zedeleyecek unsurların bulunmamasına son derece dikkat edilecektir.

  • İntihal konusunda hassas davranmaktayız ve yazarlarımızın eğer alıntı yaptıysa veya yararlandıysa kaynakça belirtmesi oldukça önemlidir.

  • Yazarlarımızın objektif ve tarafsız davranmasına önem göstermekteyiz.

Yayın ilkelerimizle bağdaştığı sürece her fikre, kanaate ve görüşe kapımız açıktır

YAZAR OL!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]